ZŠ Petřiny-sever, Praha 6, Na Okraji 43
v
v

Změny v rozvrhu Tuesday 21. 5.

Nepřítomné třídy 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
2.B Výj Výj Výj Výj Výj Výj
3.B KULT KULT KULT
3.C Výj Výj Výj Výj Výj
4.A Odp
5.A Výj Výj Výj Výj Výj Výj
5.C Výj Výj Výj Výj Výj Výj
6.A Odp
6.B Výj Výj Výj Výj Výj Výj Výj Výj
6.C Výj Výj Výj Výj Výj Výj Výj Výj Výj
7.A Výj Výj Výj Výj Výj Výj Výj Výj Výj
8.A Výj Výj Výj Výj Výj Výj Výj Výj Výj
9.C Ex Ex Ex
Nepřítomní učitelé 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Chlud Tomáš - - - - - - - - -
Blažka Petr - Bat
Černá Sandra - - -
Goldflamová Štětinová Petra - - - - - - - - -
Hájková Jana .. .. - .. .. ..
Horáková Simona .. .. .. .. ..
Houdková Karolína - - - - -
Hovorková Dana - -
Kafka Matěj .. .... - Píc
Karásková Ester - - - - - -
Karešová Kristýna - - - - - -
Klosová Miroslava .. HD ....
Křesťan Robert - .. Ša .. Bat .. - .. -
Kubelková Kristýna Dob Lau Kad Kou Kou .. - - -
Lakomá Kateřina - - - - - -
Macků Martina .. - .... .. .. .. - .. ..
Novotná Lucie - - - - - - - - - - -
Ondračková Tereza Jul .... .... Ša - - ..
Pazderková Jarmila - - - - - - - -
Peřichová Karolína .. .. .. .. - ..
Pilařová Eva RUŽ - Jul .... .... - - - -
Součková Zuzana - - - - - -
Suková Halina .. .. Van .. .. .. - .. -
Svatošová Taťána - .. HD
Šubrtová Petra .. .. .. .. .. ..
Švábíková Kristýna - - - - -
Ugorný Jiří - - Rich - .. .... - .. ..
Zajíčková Andrea .. .. ..
Zálešáková Ester .. ..
Místnosti mimo provoz - nejsou
Změny v rozvrzích učitelů
Chlud Tomáš
8. les., 3. - 4. les., 9. les., 2. les., 6. les., 5. les., 1. les., 7. les.Třídnické práce
Richter Jana
2 změna Něj 7.A (Nj1)+
3 supl. (Ug TP) Inf 8.B (Inf1) 307 za odpadlou
3 odpadá M 9.C
4 změna Něj 8.A (Nj1)+
5 odpadá Něj 9.C (Nj1)
Baterdene Battseren
2 supl. (Bla LEK) Z 6.A 109 za odpadlou
5 supl. (Kře TP) Fy 6.A 302 za odpadlou
5 změna Tv 6.C (Chl)+
6 změna Tv 8.A (Chl)+
Baumann Kadlecová Helena
3 supl. (Kub Dž) Pří 4.A 202 za odpadlou
3 odpadá M 7.A
4 odpadá M 6.C
Černá Sandra
3. les., 5. les., 4. les.Obecný pedagogický dohled
Dobrodinská Hana
1 supl. (Kub Dž) Aj 4.A (Aj4) 202 za odpadlou
1 odpadá Ch 8.A
Goldflamová Štětinová Petra
7. les., 9. les., 3. les., 1. les., 5. les., 8. les., 4. les., 2. les., 6. les.Třídnické práce
Hájková Jana
3. les., 5. les., 4. les., 2. les., 6. les., 1. les.Třídnické práce
Horáková Simona
5. les., 3. les., 2. les., 1. les., 4. les.Třídnické práce
Houdková Karolína
1. les., 3. les., 2. les., 5. les., 4. les.Třídnické práce
Hovorková Dana
2 supl. (Klo Vzd) M 8.B 210 do úvazku
5 supl. (Sva TP) D 8.B 210 do úvazku
Julišová Marie
1 supl. (Ond TP) Aj 4.A (Aj2) 300 za odpadlou
2 změna Něj 7.A (Nj2)+
3 supl. (Pil TP) Aj 5.B (Aj1) 108 za odpadlou
3 odpadá Aj 5.A (Aj6)
4 změna Něj 8.A (Nj2)+
5 změna Něj 9.C (Nj2)+
Kafka Matěj
8 odpadá Pc 6.C (Pč2)
9 odpadá Pc 6.C (Pč2)
Karásková Ester
4. - 5. les., 1. - 2. les., 6. les., 3. les.Třídnické práce
Karešová Kristýna
4. les., 3. les., 1. - 2. les., 6. les., 5. les.Třídnické práce
Koutková Markéta
4 supl. (Kub TP) Čj 4.A 202 do úvazku
5 supl. (Kub TP) Čj 4.A 202 do úvazku
Křesinová Aneta
3 supl. (Ond TP) Ov 7.B 301 za odpadlou
3 odpadá D 6.B
Křesťan Robert
7. - 8. les., 3. - 4. les., 1. les., 9. les., 6. les., 2. les., 5. les.Třídnické práce
Kubelková Kristýna
4. les., 7. les., 6. les., 2. les., 8. les., 5. les., 9. les.Třídnické práce
Kýnová Učíková Magdaléna
3 odpadá Aj 5.C (Aj2)
Lakomá Kateřina
6. les., 2. les., 4. - 5. les., 1. les., 3. les.Třídnické práce
Laubeová Andrea
2 supl. (Kub TP) M 4.A 202 do úvazku
Macků Martina
5. les., 2. les., 9. les., 7. les., 4. les., 6. les., 1. les., 3. les., 8. les.Třídnické práce
Ondračková Tereza
2. - 3. les., 1. les., 5. les., 7. les., 6. les., 4. les., 8. les.Třídnické práce
Pazderková Jarmila
8. les., 5. - 6. les., 3. les., 7. les., 2. les., 1. les., 4. les.Třídnické práce
Peřichová Karolína
2. les., 1. les., 3. les., 6. les., 4. - 5. les.Třídnické práce
Píclová Hedvika
1 odpadá Et 6.C
2 změna Fra 7.A (Fj2)+
4 spojeno (Ond TP) Fra 8.C (Fj2)+ 305
4 změna Fra 8.A (Fj1)+
6 supl. (Kaf Dž) 7.B 301 za odpadlou
6 odpadá Et 6.B
Piherová Jana
6 odpadá Hv 6.C
Pilařová Eva
2. les., 4. les., 1. les., 5. les., 8. les., 7. les., 3. les., 9. les., 6. les.Třídnické práce
Růžička Adam
1 supl. (Pil TP) Aj 4.B (Aj1) 310 do úvazku
Seemannová Kateřina
5 změna Tv 6.C (Dív)+
6 změna Tv 8.A (Dív)+
Součková Zuzana
4. - 6. les., 1. les., 3. les., 2. les.Třídnické práce
Suková Halina
5. les., 7. les., 2. - 4. les., 6. les., 8. les., 1. les., 9. les.Třídnické práce
Svatošová Taťána
5. les., 4. les., 3. les.Třídnické práce
Šaginjanová Gayane
3 supl. (Kře TP) Inf 8.B (Inf2) 309 za odpadlou
3 odpadá Aj 5.A (Aj5)
4 supl. (Pil TP) Rj 8.C (Rj)+ 310 za odpadlou
5 spojeno (Ond TP) Rj 9.B (Fj)+ 310
5 změna Rj 9.C (Rj)+
6 odpadá NAj 2.B (NAj2)
Šubrtová Petra
4. les., 1. les., 6. les., 2. les., 5. les., 3. les.Třídnické práce
Švábíková Kristýna
2. les., 4. les., 3. les., 1. les., 5. les.Třídnické práce
Ugorný Jiří
9. les., 6. les., 5. les., 4. les., 2. les., 8. les., 3. les., 1. les., 7. les.Třídnické práce
Vaněčková Lucie
2 supl. (Ond TP) Fra 7.C (Fj1)+ 208 za odpadlou
2 odpadá Čj 6.B
3 supl. (Suk TP) Čj 9.A 300 za odpadlou
3 odpadá Čj 6.C
6 odpadá TH 6.A
Zajíčková Andrea
4. - 5. les., 3. les.Obecný pedagogický dohled
Změny v rozvrzích tříd
2.B
5. les., 1. les., 6. les., 4. les., 3. les., 2. les. výlet, škola v přírodě, plenér
3.B
4. - 5. les., 3. les. kulturní ace
3.C
2. - 5. les., 1. les. výlet, škola v přírodě, plenér
4.A
1 Aj Aj4 202 supluje Dob (Kub)
1 Aj Aj2 300 supluje Jul (Ond)
2 M 202 supluje Lau (Kub)
3 Pří 202 supluje Kad (Kub)
4 Čj 202 supluje Kou (Kub)
5 Čj 202 supluje Kou (Kub)
6. les. odpadlá hodina
4.B
1 Aj Aj1 310 supluje RUŽ (Pil)
5.A
3. les., 5. les., 2. les., 1. les., 4. les., 6. les. výlet, škola v přírodě, plenér
5.B
3 Aj Aj1 108 supluje Jul (Pil)
5.C
4. les., 1. - 2. les., 6. les., 5. les., 3. les. výlet, škola v přírodě, plenér
6.A
2 Z 109 supluje Bat (Bla)
5 Fy 302 supluje Bat (Kře)
6. les. odpadlá hodina
6.B
7. les., 3. les., 6. les., 5. les., 2. les., 4. les., 8. les., 1. les. výlet, škola v přírodě, plenér
6.C
7. les., 6. les., 4. les., 2. - 3. les., 8. les., 5. les., 1. les., 9. les. výlet, škola v přírodě, plenér
7.A
5. les., 1. les., 9. les., 4. les., 7. les., 3. les., 2. les., 8. les., 6. les. výlet, škola v přírodě, plenér
7.B
2 Fra Fj 1 208 supluje Van (Ond)
3 Ov 301 supluje (Ond)
6 301 supluje Píc (Kaf)
8 Inf Inf2 odpadá (Zál)
8 Pc Pč2 odpadá (Mac)
9 Inf Inf2 odpadá (Zál)
9 Pc Pč2 odpadá (Mac)
7.C
2 Fra Fj1 208 supluje Van (Ond)
8.A
1. - 2. les., 8. - 9. les., 7. les., 4. les., 3. les., 6. les., 5. les. výlet, škola v přírodě, plenér
8.B
2 M 210 supluje HD (Klo)
3 Inf Inf2 309 supluje Ša (Kře)
3 Inf Inf1 307 supluje Rich (Ug)
4 Rj Rj 310 supluje Ša (Pil)
4 Fra Fj2 305 spojí Píc (Ond)
5 D 210 supluje HD (Sva)
8.C
1 Vv odpadá (Mac)
4 Rj Rj 310 supluje Ša (Pil)
4 Fra Fj2 305 spojí Píc (Ond)
8 OP odpadá (Ond)
9.A
3 Čj 300 supluje Van (Suk)
5 Rj Fj 310 spojí Ša (Ond)
6 Inf odpadá (Kře)
9.B
5 Rj Fj 310 spojí Ša (Ond)
9.C
8 Fy odpadá (Kře)
5. les., 3. - 4. les. exkurze
Pedagogický dohled u třídy:
2.B
Hodina: 1. - 6. les., Učitel: Karásková Ester, Peřichová Karolína
3.B
Hodina: 3. - 5. les., Učitel: Černá Sandra, Zajíčková Andrea
3.C
Hodina: 1. - 5. les., Učitel: Horáková Simona, Houdková Karolína, Švábíková Kristýna
5.A
Hodina: 1. - 6. les., Učitel: Hájková Jana, Lakomá Kateřina, Součková Zuzana
5.C
Hodina: 1. - 6. les., Učitel: Karešová Kristýna, Šubrtová Petra
6.B
Hodina: 1. - 8. les., Učitel: Ondračková Tereza, Pazderková Jarmila
6.C
Hodina: 1. - 9. les., Učitel: Chlud Tomáš, Křesťan Robert
7.A
Hodina: 1. les., 3. les., Učitel: Macků Martina, Pilařová Eva
Hodina: 2. les., 4. - 9. les., Učitel: Kubelková Kristýna, Macků Martina, Pilařová Eva
8.A
Hodina: 1. - 9. les., Učitel: Goldflamová Štětinová Petra, Suková Halina, Ugorný Jiří
9.C
Hodina: 3. - 5. les., Učitel: Svatošová Taťána