ZŠ Petřiny-sever, Praha 6, Na Okraji 43
Suplování:
<<
v
>>
 
Suplování: Pondělí 27.5.2019
Nepřítomné třídy123456789
8.AAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbsc
8.BAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbsc
9.AAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbsc
9.BAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbsc
Nepřítomní učitelé123456789
Blažka Petr(PedD)---..-..---
Hrůzová Markéta(PedD)---------
Kadlecová Helena(NEM)..Dob..RichSku....---
Kindlová Jana(PedD)-Dob--Sku-
Křiváčková Michaela(PedD)..HinHin........--
Suková Halina(PedD)....DobNLNLPil-....
Vaněčková Lucie(PedD)Ben..-......--....
Změny v rozvrzích učitelů:
Richter Jana4. hodsupl. (Kad NEM)M6.A(303)za odpadlou
Skuhrovec Jakub3. hododpadáTv8.B (Dív)+
5. hodsupl. (Kad NEM)M6.B (M1)(307)za odpadlou
5. hodspojeno (Kin PedD)M6.B (M2)(307)
5. hododpadáTv9.B (Dív)+
Bencová Jiřina1. hodspojeno (Van PedD)Čj6.B (Čj2)(303)
Blažka Petr1.-9. hod Obecný pedagogický dohled
Dobrodinská Hana2. hodsupl. (Kad NEM)M6.B (M1)(307)za odpadlou
2. hodspojeno (Kin PedD)M6.B (M2)(307)
2. hododpadá8.B
3. hodsupl. (Suk PedD)Čj7.A(305)za odpadlou
3. hododpadá9.A
6. hododpadáCh9.B
8. hododpadáCh8.A
Hinterholzinger Hedvika2. hodspojeno (Kři PedD)Aj7.B (Aj4)+(302)
3. hodspojeno (Kři PedD)Aj6.B (Aj4)+(310)
6. hododpadáAj8.B (Aj3)+
Hrůzová Markéta1.-9. hod Obecný pedagogický dohled
Kindlová Jana1.-6. hod Obecný pedagogický dohled
Křiváčková Michaela9. hododpadáOP8.A
1.-8. hod Obecný pedagogický dohled
Kocourek David8. hododpadáZSe9.B (Zs)+
9. hododpadáZSe9.B (Zs)+
Lisoň Maroš3. hododpadáTv8.B (Chl)+
5. hododpadáTv9.B (Chl)+
8. hododpadáSV8.B (Sp)
Novák Viktor5. hododpadáHv8.B
Nováková Lucie2. hododpadáD9.B
4. hodsupl. (Suk PedD)Vv7.A (Vv1)(530)za odpadlou
4. hododpadáD9.A
5. hodsupl. (Suk PedD)Vv7.A (Vv1)(530)za odpadlou
5. hododpadáD8.A
8. hododpadáHSA8.B (Hs)
Pilařová Eva1. hododpadáAj9.B (Aj2)+
6. hodsupl. (Suk PedD)Vv7.A (Vv1)(530)za odpadlou
6. hododpadáAj8.A (Aj2)+
Suková Halina1.-9. hod Obecný pedagogický dohled
Šaginjanová Gayane1. hododpadáAj9.B (Aj1)+
6. hododpadáAj8.B (Aj1)+
Vaněčková Lucie1.-9. hod Obecný pedagogický dohled
Vondrášková Markéta8. hododpadáFt9.B (Ft)+
9. hododpadáFt9.B (Ft)+
Změny v rozvrzích tříd:
6.A3. hodAjAj4(310)spojíHinterholzinger Hedvika(Kři)
4. hodM(303)suplujeRichter Jana(Kad)
6.B1. hodČjČj2(303)spojíBencová Jiřina(Van)
2. hodMM1(307)suplujeDobrodinská Hana(Kad)
2. hodMM2(307)spojíDobrodinská Hana(Kin)
3. hodAjAj4(310)spojíHinterholzinger Hedvika(Kři)
5. hodMM1(307)suplujeSkuhrovec Jakub(Kad)
5. hodMM2(307)spojíSkuhrovec Jakub(Kin)
7.A2. hodAjAj4(302)spojíHinterholzinger Hedvika(Kři)
3. hodČj(305)suplujeDobrodinská Hana(Suk)
4. hodVvVv1(530)suplujeNováková Lucie(Suk)
5. hodVvVv1(530)suplujeNováková Lucie(Suk)
6. hodVvVv1(530)suplujePilařová Eva(Suk)
7.B2. hodAjAj4(302)spojíHinterholzinger Hedvika(Kři)
8.A1.-9. hod Obecná absence třídy
8.B1.-8. hod Obecná absence třídy
9.A1.-9. hod Obecná absence třídy
9.B1.-9. hod Obecná absence třídy
Pedagogický dohled u třídy:
8.A, 1.-9.hod - Blažka Petr, Suková Halina
8.B, 1.-8.hod - Křiváčková Michaela
9.A, 1.-9.hod - Hrůzová Markéta, Vaněčková Lucie